Development

Novostavby rodinných domovna Športovej uliciv Nových Zámkoch

Máme už iba posledný rodinný dom. Máme už iba posledný rodinný dom.

Máme už iba posledný rodinný dom. Máme už iba posledný rodinný dom.

Ponúkame na predaj novostavby rodinných domov v novovybudovanej mestskej obytnej časti na Športovej ulici v Nových Zámkoch.

Lokalita

Športová ulica sa nachádza v tichej časti mesta, má v priamej dostupnosti rieku a prírodu popri nej, v okolí sa nachádza predajňa Kauflandu a v blízkej budúcnosti bude k dispozícii aj menšie nákupné stredisko, teda bude obyvateľom poskytnutá potrebná občianska vybavenosť. V tejto lokalite je už výstavba rodinných domov zahájená, k dispozícii zostáva pár voľných pozemkov.

Typ domu

Domy sú katalógového typu LAGUNA 12N, ktoré sú veľmi obľúbené z dôvodu výborného dispozičného riešenia. Je to rodinný dom strednej veľkostnej kategórie určený pre 4 člennú rodinu. Prízemie domu tvorí obývacia izba s jedálňou a s kuchyňou, ktoré spolu vytvárajú jeden veľkopriestor, spálňa rodičov so samostatnou kúpeľňou, dve detské izby, kúpeľňa s WC, technická miestnosť, komora a samostatné WC. Z obývacej izby a zo spálne vedie výstup na krytú terasu.

Aktuálny stav

Domy sú prekryté krovom z priehradových väzníkov, strechy sú pokryté krytinou, realizujú sa klampiarske práce, sú zrealizované aj komíny a v krátkej dobe príde k osadeniu plastových výplní, čím budú stavby komplet uzatvorené. Výstavba prebieha pod vedením našej spoločnosti, čím je dodržaná maximálna kvalita prevedených prác.

Vizualizácie

V časti fotogalérie sú k dispozícii vizualizácie kúpeľne, fotky vybraných interiérových dverí, plávajúcej podlahy a predného oplotenia.

Ostáva posledný voľný dom

Cena rodinného domu vrátane pozemku

Pôdorys rodinného domu
Pozemok č. 5970/150
507 m2
Hrubá stavba
(výkopy, základy, murivo, železobetónové konštrukcie, komín, komplet krov, strešná krytina, klampiarske konštrukcie)
Holodom
(pozemok + hrubá stavba + omietky, potery, skladby podláh, skladby stropov, zateplenie fasády s omietkou, vonkajšie okenné a dverné otvory - to je všetky práce a dodávky okrem finálnych úprav povrchov: dlažby, obklady, maľby)
172 000 eur*
Komplet*
(pozemok + hrubá stavba + holodom + všetky práce a dodávky finálnych úprav povrchov: dlažby, obklady, maľby)
209 000 eur*

* Cena kompletu neobsahuje:
Dodávku a montáž kuchynskej linky
Dodávku a montáž svietidiel
Dodávku a montáž vstavaných skríň a iných nábytkov
Dodávku a montáž krbu
Sadové úpravy okolo domu – výsadba drevín , položenie trávnika a pod.

Máte otázku alebo záujem o obhliadku?

Radovan Vacho
Poslať email Zavolať na 0911 025 784