O spoločnosti

Stavebná firma – silný partner pri vašich stavebných plánoch

Plánujete postaviť dom či polyfunkčný objekt? Chýba vám výrobná hala na rozšírenie podnikania? Naša stavebná firma zastreší stavebné práce, ktoré šetria váš čas aj peniaze a vám doprajú komfort. Odbremeníme vás od mnohých starostí, ktoré si stavebné práce žiadajú. Naše pracovné tímy sú tvorené odborníkmi v rôznych oblastiach stavebníctva, ktorí sú pravidelne školení. Samozrejmé je kvalitné strojové a prístrojové vybavenie. Naša stavebná firma disponuje vozovým parkom a modernou technikou aj pracovnými nástrojmi. Pri práci používame materiál pochádzajúci od overených dodávateľov.

IP Build logo

Stavebná firma ako garancia kvality a profesionality

Neustále sa vzdelávame a zavádzame inovácie do stavebných činností. Ako skúsená stavebná firma striktne dbáme na dodržanie princípov dobrej spolupráce, ktorá zahŕňa zodpovedný prístup, ústretovú komunikáciu, flexibilitu a prvotriednu kvalitu práce. Taktiež sa môžete spoľahnúť na odborné poradenstvo počas celého procesu výstavby, ktorého cieľom nie je len zvyšovanie kvality realizovaných prác, ale často napomáha ušetriť náklady. To oceňuje každý investor. Naša stavebná firma garantuje profesionalitu v každom kroku. Disponujeme viacerými osvedčeniami a certifikátmi, ktoré potvrdzujú naše odborné spôsobilosti v oblasti stavebníctva. Vždy sa usilujeme profesionálne rásť a klientom pomáhať budovať ich staviteľné sny, na ktoré budú hrdí.

Stavby na mieru a včas vďaka našej stavebnej firme

Našou vizitkou sú novostavby presne podľa potrieb, predstáv a požiadaviek našich klientov. Ako stavebná firma dbáme na dodržanie termínov a ostatných náležitostí tak, ako sme sa s klientom dohodli. Veľkú pozornosť venujeme aj tým najmenším detailom a vždy sa usilujeme vyjsť v ústrety investorom. Vieme, že naše stavby budú svojim novým majiteľom bezpečne a spoľahlivo slúžiť dlhé roky.

Pridajte sa aj vy k našim spokojným klientom. Či už túžite po novom bývaní alebo plánujete rozbehnúť podnikanie, príp. chcete rozšíriť priestory svojej firmy alebo prevádzky – naša stavebná firma je expertom na obytné, komerčné, rekreačné, priemyselné a ostatné stavby. Pôsobíme najmä v Nových Zámkoch, ale aj v jeho bližšom a širšom okolí.

Tešíme sa na spoluprácu.