Stavebné riešenia

Výrobná hala – od prvotného návrhu až po úspešnú realizáciu

Výroba hala predstavuje priestor na výrobu, skladovanie i menšie administratívne práce. Jej výroba je komplexným procesom, ktorý si vyžaduje dôsledný návrh a precíznu montáž aj stavebné práce. Dlhodobo spolupracujeme s tými najlepšími projektantmi a dodávateľmi samotnej konštrukcie výrobných hál, ktorých komplikované zakladanie je práve našou špecializáciou. Výrobná hala je veľký stavebný objekt a jeho správne založenie je dôležitou zárukou kvality pri jej výstavbe. Jedine pri správne prevedenom zakladaní výrobnej haly je isté, že hala bude spĺňať všetky požiadavky – statické,  bezpečnostné aj estetické.

IP Build logo

Experti na výrobné haly

Naše portfólio zahŕňa realizáciu výrobných hál, skladov a iné novostavby s dôrazom na ich funkčnú, hospodárnu, praktickú a v neposlednom rade aj estetickú stránku. Ako môže vyzerať vaša výrobná hala? Nechajte sa inšpirovať už zrealizovanými projektmi z nášho portfólia (podstránka Projekty). Môžete sa spoľahnúť na naše odborné schopnosti, spoľahlivosť, flexibilitu, profesionalitu aj rokmi vybudované know-how. Vaša výrobná hala bude v tých najlepších rukách skúsených stavbárov a ostatných odborníkov, ktorí sú zárukou vysokej kvality práce.

Či ide o výrobnú halu, rodinný dom, polyfunkčný objekt alebo inú stavbu – môžete sa spoľahnúť na naše komplexné služby.

Výrobná hala na mieru

Výrobná hala ako veľkopriestorový objekt musí mať čo najefektívnejšie členenie vnútorného priestoru, a to horizontálne aj vertikálne. Cieľom je optimálne navrhnutá výrobná hala s ohľadom na pozemok, plochu, architektonické možnosti a v neposlednom rade aj na budúce úžitkové vlastnosti.